Anlaşmalı Firmalar


Sigorta Hizmetlerimiz

Yaşama huzurlu bakmanızı, size ve sevdiklerinize güvenli bir gelecek sunmayı hedeflemiş olan METİN KÖSEOĞLU SİGORTA ARACILIK HİZMETLERİ LTD ŞTİ kaliteli hizmet anlayışı ile tüm riskler karşısında çözüm ortağı oluyor.

2002 yılından beri "ANADOLU SİGORTA" acentesi olarak hizmet veren firmamız; 2003 yılında ''AXA OYAK'', 2004 yılında "FİBA" , 2007 yılında "ERGO İSVİÇRE", 2007 yılında "AK SİGORTA" ve 2008 yılında ''BAŞAK GROUPAMA'' acenteliklerini alarak siz müşterilerine hizmet konusunda çeşitli alternatifler sunmaya devam etmektedir.

Bu süreç içerisinde edindiği deneyim, bilgi birikimi ve üstün hizmet anlayışı ile sigortacılık sektöründeki görevini gereken ciddiyet ve titizlik içerisinde başarıyla sürdürmektedir.

Firmamız sigortacılığın temel ilkesi olan hasarın ödenmesi konusunda daima sorumluluklarının bilincinde olmuştur. Hasar durumunda ise sizlere daha iyi hizmet vermek için çalışmaktadır.

SİGORTA NEDİR?
İleride meydana gelmesi muhtemel tehlikeden doğacak zararın, giderilmesinin, önceden yapılan ödemeleri (prim) karşılığında taahhüt edilmesidir.

NEDEN YAPTIRMALIYIM?
Günlük yaşamında insan çeşitli ihtiyaçlar ile karşılaşır ve bunların giderilmesini arzularlar. Kişiler sınırsız sayıdaki ihtiyaçlarını, sınırlı sayıda ki kaynaklarla karşılamak imkanına sahip olduklarından, buna yönelik plan yapmak zorundadırlar. Bu aşamada insanlar, planlarını tehdit eden pek çok tehlike ile karşılaşırlar ve her zaman planları olumlu şekilde sonuçlanamaz. İnsanların yaşamlarını tehdit eden bu tehlikeler “RİSK” kavramını oluşturur.

Çağdaş insan olabildiği ölçüde risklerden kaçınan ve güvenli yaşam biçimini benimseyen insandır. Bu anlayışı benimseyen çağdaş toplumlarda insanların, yaşamın getirdiği çeşitli risklere karşı birleşerek, uğrayacakları kayıpları aralarında paylaşmaları ile ortaya çıkan “SİGORTA” olgusu, büyük aşamalar göstermiş ve günümüzde evrensel bir boyut kazanmıştır.

Sigortacılık sektörünün gelişmesi sonucunda, riski paylaşmak ve kayıpları telafi etmek ana işlevinin yanında tasarruf ve dolayısı ile fon yaratma işlevi de ortaya çıkmış ve önem kazanmıştır. Gelişmiş ülkelerde, sigortadan elde edilen dev fonlar sayesinde sigorta kesimi, sermaye piyasasının ana öğelerinden biri durumuna gelmiştir.

Sigortacılık böylesi önemli işlevlere sahip olan ve mali kurumlar içerisinde yer alan bir hizmet sektörüdür. Tüm gelişmiş ülkelerde olduğu gibi sigortalı sayısını ve sigortalanmış risk miktarını arttırarak sektörü büyütmek ve geliştirmek hepimizin toplumsal görevi olmalıdır.


Sigorta Sorumlularımız
DERYA ÇAKMAKCI
  Dahili : 118 E-Posta : dcakmakci@metinler.com
SERCAN YILDIZ
  Dahili : 137 E-Posta : syildiz@metinler.com
İLKNUR DEMİR
  Dahili : 143 E-Posta : idemir@metinler.com