Ford Euro Servis
Ford Euro Servis, çok kapsamlı bir “acil yardım” hizmetidir. Ford sürücüsünün bir arıza durumunda gerek duyacağı her tür desteği sağlar. Yolda yapılması gereken onarımdan varmak istediğiniz yere ulaşmanıza kadar her tür hizmeti, üstelik Ford markasının güvencesiyle birlikte sunar. Bu hizmet aracınızın trafiğe çıkış tarihinden başlayarak garanti süresince ve garanti kapsamındaki arızalar için ücretsizdir. Ford Euro Servis Yol Yardım hizmetinden faydalanmak için, 444 36 73 numaralı Ford Direkt hattını aramanız yeterli.

Ücretsiz Yol Yardım

Yol yardım hizmeti sayesinde herhangi bir kaza durumunda asla yolda kalmazsınız. 444 3673 Ford Direkt Hattı’nı arayın, garanti kapsamında olsun veya olmasın, Ford’unuzu anında çekelim. Çünkü yetkili servislerimizde Ford’unuz emin ellerde, sevdikleriniz güvende.

444 FORD Direkt Hattı
Her türlü talep ve şikayetlerinizi (444 FORD) 444 36 73 numaralı Ford Direkt hattımıza 365 gün, 24 saat iletebilirsiniz.

Ayrıca, 444 FORD üzerinden tüm yetkili satış ve servis noktalarının iletişim bilgilerine ulaşılabilir, ürün ve mevcut kampanyalar ile ilgili bilgi alabilir ve tüm Ford LifeCard işlemlerinizi yaptırabilirsiniz.

Aracınızla ilgili yaşadığınız sorunlarda bir telefonla sorununuzun ele alınarak çözümü için Ford Direkt hattı üzerinden uzman personel ile iletişim kurabilirsiniz. Ayrıca aracınız serviste olduğu zamanlarda Ford Direkt hattı personelinimizin vermiş olduğu iletişim bilgilerinden, sorunlarınızla birebir ilgilenecek olan, Bayi Müşteri İlişkileri Sorumlularımızla (kısaca BMIS) görüşebilirsiniz.

Ford Müşteri Memnuniyeti Politikası hakkında bilgi alın.

Ford Müşteri Başvurusu Yönetim Süreci hakkında bilgi alın.

İletişim Formu için tıklayınız.

* Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti’nden yapılacak olan aramalarda Ford Direkt Hattı numarası önüne sıfır “0” konulmalıdır.
** Müşteri temsilcilerimiz 08.30-22.00 saatleri arasında hizmet vermektedir. Bu saatler dışında kalan zamanlarda telesekreter hizmetimiz devrededir.
*** Acil Yol Yardımı hizmetimize Ford Direkt Hattından 1’i tuşlayarak 7/24 ulaşabilirsiniz.